Pracownik Rozliczeń Produkcji

KONTAKT

Pabianice - Dodane przez Kilargo sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Rozliczeń Produkcji

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK ROZLICZEŃ PRODUKCJI

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)

Opis stanowiska pracy
Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
Bieżące rozliczanie produkcji
Kontrola przepływu i zużycia materiałów
Wystawianie dokumentów magazynowych i produkcyjnych
Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych (magazyny produkcyjne)
Analiza planów produkcyjnych pod kątem dostępności surowców
Nadzór nad opakowaniami zwrotnymi

Wymagania
Wykształcenie wyższe (preferowany profil: ekonomiczny bądź spożywczy)
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Dobra znajomość programu MS Excel
Umiejętność analitycznego myślenia
Staranność oraz dobra organizacja czasu i pracy
Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres email.

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Avatar Kilargo sp. z o.o.

Kilargo sp. z o.o.

ul. Torowa, Chechło Pierwsze Chechło Pierwsze