opiekunka,opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec

KONTAKT

Pabianice - Dodane przez magdasi.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia opiekunka,opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec

Nadal szukasz pracy? Nikt nie odpowiada na Twoje zgłoszenia? Nie szukaj już dalej! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Praca jest legalna, pewna i od zaraz za godziwe wynagrodzenie!

Alten Care24 to firma, której celem jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie opieki na schorowanymi i starszymi ludźmi. Pozyskujemy wykwalifikowany personel Polski.

OFERUJEMY :
bezpieczną i legalną pracę w domach podopiecznych w Niemczech.
dobieramy indywidualnie miejsca pracy w zależności od preferencji i posiadanych kwalifikacji.
zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie (850-1200 euro) kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdym Opiekunem.
poszukujemy osób doświadczonych w opiece nad starszymi lub niepełnosprawnymi ludźmi.

OBOWIĄZKI :
gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
proste prace domowe

WARUNEK KONIECZNY :
znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
mile widziane osoby o pogodnym usposobieniu.
doświadczenie w opiece.
oczekujemy gotowości podjęcia opieki na min. 2 miesiące.
zapewniamy wyłącznie sprawdzone miejsca pracy.
referencje.

NIE ZWLEKAJ WYŚLIJ JUŻ DZIŚ SWOJE CV

Jeżeli szukasz uczciwego pracodawcy, pewnych miejsc pracy i godziwego wynagrodzenia - to jest oferta właściwa dla Ciebie!

PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam."

Mapa PabianiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - opiekunka,opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec

Polecane, ciekawe strony z Pabianic. Prowadzisz serwis o Pabianicach lub zwiazany z Pabianice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę WSHE Pabianice !Zobacz stronę Życie Pabianic !Zobacz stronę UM Pabianice !Zobacz stronę Nowe Życie Pabianic !Zobacz stronę PTTK Pabianice !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Pabianice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Pabianic: Łódź ogłoszenia - Łask darmowe ogłoszenia - Zduńska Wola ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję