Automatyk w dziale utrzymania ruchu

KONTAKT

Chechło Pierwsze - Dodane przez Kilargo sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (pod Pabianicami)

Zadania:

Zapewnienie sprawności parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym,
Czuwanie nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
Kontrola procesów i bieżącej pracy urządzeń produkcyjnych,
Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn,
Realizacja procesów napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną,
Współpraca w realizacji celów Działu Technicznego, kooperacja z pracownikami Działu Produkcji.

Wymagania:

Minimum średnie wykształcenie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe z obszaru automatyki),
Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku, preferowane doświadczenie w zakładzie produkcji spożywczej,
Umiejętność programowania sterowników Siemens
Uprawnienia SEP do 1kV
Wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, pneumatyki i elektroniki
Wiedza w zakresie budowy i działania urządzeń automatyki przemysłowej,
Wiedza z zakresu elektrotechniki i urządzeń chłodniczych,
Umiejętność porównania parametrów regulacji w ujęciu procesu produkcji
Umiejętność programowania urządzeń w układzie automatycznej regulacji
Dokładność i rzetelność,
Zdolności manualne
Umiejętność pracy pod presją czasu
Elastyczność
Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
Mile widziana wiedza w zakresie przebiegu procesu technologicznego produkcji lodów
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

Ciekawe i samodzielne zadania
Współpracę z zespołem fachowców
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość zdobycia szerokich doświadczeń zawodowych

Avatar Kilargo sp. z o.o.

Kilargo sp. z o.o.

ul. Torowa, Chechło Pierwsze Chechło Pierwsze